Informujemy, że sklep Fortecapil.pl jest nadal dostępny. Czas dostawy 5-8 dni robocze.

Kontakt

Informacje zgodne z § 5 TMG:

 

Producent:


B2C

Francja


Adres: 


Forte Capil

STOBNO 74

72-002, Dołuje, PL

Kontakt: +48 22 21 16 717


Dystrybutor:

Harmony life, UAB


Numer identyfikacyjny płatnika podatku VAT: PL5263131989


Podmiot odpowiedzialny za treść zgodnie z § 55 ust. 2 RStV:

Ukmergės 220, Vilnius 07157, Litwa


 

 System internetowego rozstrzygania sporów: https://ec.europa.eu/consumers/odr

 

Odpowiedzialność za treści

 

Dołożyliśmy najwyższych starań, opracowując treści naszych stron internetowych. Nie możemy jednak przyjąć odpowiedzialności za poprawność, kompletność i aktualność tych treści. Jako usługodawca zgodnie z § 7 ust. 1 TMG jesteśmy odpowiedzialni na zasadach ogólnych za własne treści zamieszczone na tych stronach internetowych. Zgodnie z §§ 810 TMG nie jesteśmy jednak zobowiązani do kontrolowania przekazanych lub zapisanych informacji obcych, wzgl. do badania okoliczności wskazujących na naruszenie prawa. Nie dotyczy to zobowiązania do usuwania informacji lub blokowania korzystania z informacji na zasadach ogólnych. Związaną z tym odpowiedzialność przejmujemy jednak dopiero od chwili powzięcia wiadomości o konkretnym naruszeniu prawa. W razie powzięcia wiadomości o odpowiednich naruszeniach prawa niezwłocznie usuniemy odnośne treści.

 

Odpowiedzialność za odnośniki (łącza)

 

Nasza oferta zawiera odnośniki do zewnętrznych stron internetowych podmiotów trzecich, na których treść nie mamy wpływu. Z tego względu nie możemy przejmować odpowiedzialności za te treści. Za treści stron, do których prowadzą odnośniki, jest odpowiedzialny konkretny oferent lub operator tych stron internetowych. W chwili zamieszczenia odnośnika powiązane strony zostały sprawdzone pod kątem potencjalnych naruszeń prawa. W tym momencie nie znaleziono żadnych treści naruszających prawo. Jednak bez konkretnych informacji o naruszeniu prawa stała kontrola treści powiązanych stron nie jest możliwa. W razie powzięcia wiadomości o naruszeniach prawa niezwłocznie usuniemy odpowiednie odnośniki.

 

Prawa autorskie

 

Sporządzone przez operatorów strony internetowej treści oraz wykonane przez nich dzieła znajdujące się na tych stronach internetowych podlegają przepisom niemieckiego prawa autorskiego. Powielanie, opracowywanie, rozpowszechnianie i innego typu wykorzystanie wykraczające poza granice prawa autorskiego wymagają pisemnej zgody danego autora lub twórcy. Pobieranie i kopiowanie niniejszej strony internetowej jest dozwolone wyłącznie do celów prywatnych. Opublikowane na niniejszej stronie internetowej treści, które nie zostały sporządzone przez jej operatora, podlegają prawu autorskiemu osób trzecich. Treści osób trzecich są wyraźnie oznaczane. Jeśli pomimo tego nastąpi naruszenie praw autorskich, prosimy o odpowiednią informację. W razie powzięcia wiadomości o naruszeniach prawa niezwłocznie usuniemy odpowiednie treści.

 

Zakres obowiązywania

 

Niniejsza stopka redakcyjna obowiązuje dla tej strony internetowej, a także stron internetowych sklepu na następujących portalach społecznościowych:

- Facebook: www.facebook.com/fortecapil

Kosmetyki wysokiej jakości

Produkty zostały opracowane we Francji i są wytwarzane ze składników o wysokiej jakości w gminie Lille

Wysyłka

Dostawa w ciągu 5–6 dni roboczych

Monitorowanie przesyłki

Możliwość śledzenia przesyłki w trakcie transportu

Bezpieczna płatność   

Płatność za pobraniem

Loading...
Maximum 3 produse pentru o comandă !